A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Lido degli estensi zabava a obchody v září

21.08.2018 11:57:55 | jaroslav.margitan
jaroslav.margitan
Zdravím vás, chtěl bych se vás zeptat na možnosti zabavy, celkovou vybavenost a infrastrukturu v září treba na poloostrově Cavallino-Treporti nebo lido degli estensi. Pořád vidím diskuse o počasí a teplotě moře v Itálii v září, ale chtěl bych i konkrétní informace. Třeba jestli tam je otevřena nějaká diskotéka nebo něco, kde se dá vecer či v noci zabavit, treba restaurace obchody stanky nějaký aquapark a podobně. Budu moc vděčný, chteli bychom si trochu prodloužit léto a bylo by to možné spíše od půlky září. Dekuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.09.2018 20:38 89.102.214.***
Re: Lido degli estensi zabava a obchody v září  

Dobrý den, ano znám region ambruzzo, je to tam skvělé, nejvíce mně okouzlila Giulianova,která má i malé historické centrum na dosah pěšky. Tortoreto az tak moc ne i když to staré jadro je ještě hezčí no 5km do kopce po silnici. a to Martinsicuro bylo taky super. Je to má srdcovka, no busem už poměrně dost náročné, proto jsem chtěl vyzkoušet destinaci severneji na zkoušku, ale rozhodně bych se pak opět někdy podíval zase jizneji, tam to opravdu az na tu delší cestu nemělo chybu.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2018 18:42 85.71.171.***

Děkuji za poděkování - v dnešní době to již nebývá zvykem . .

Jen jsem chtěl (třeba v budoucnu) doporučit lepší destinace než Benátsko, kam rovněž dosahne Victoria-CK:
Hledáte-li vyžití, mrkněte se někdy do San Benedetto del Tronto, kde je nekonečná promenáda s 10tis palmama, narvaná vším co turista vyhledává. Když budete chtít více klidu, s kratší promenádou a krátkým dosahem k moři (celá tato oblast), mrkněte se do apartmánů Astro Marino v Martinsicuro. Když budete chtít absolutní klid, zvolte sousední Villa Rosa. A pokud budete hledat v této oblasti profíka na ubytování, tak se mrkněte na stránky https://www.agenziapetra.it/

jaroslav.margitan 22.08.2018 23:36

Děkuji pěkně za odpovědi na vyčerpávající dotazy, pomohli jste mi

Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 20:10 85.71.171.***

Ca' Savio v Treporti je běžná trafikovaná ulice s malými obchody zakončená mostem, na které pěknou přímořskou promenádu nehledejte.
Ohledně Estensi jsem psal o supermarketech - tedy typu Bennet v Jesolu, kde jede cca 30kas a jsou tam slušné akce. Menší obchody v Estensi samosebou najdete a nemusíte se obávat.
I přímo v kempu Mediterraneo najdete mini Spar, kde každé ráno koupíte housky, flašku chlastu, či kus masa na večerní grilování.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 21:37 82.142.71.***

Pardon seklo mi to zprávu, tak co jsem koukal na Google earth, tak je asi 2km pěšky od kempu mediterraneo nějaké městečko Ca' Savio a tam je nějaká ulička značená do jemně oranžová, co většinou bývá nějaké to centrum dění, tak by tam snad neco být mohlo. Každopádně me zarazila ta část zprávy, ze v estensi nejsou supermarkety? Nebo nějaký mensi obchoďák? Snad tam alespoň neco takového bude. Jinak ano jsem spokojený z ck Victoria, maji snad nejlepší mimosezonni ceny. Ale to asi teď nebudu řešit

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 21:26 82.142.71.***

Wau, mockrát děkuji za odpověď, vypadá to fajn , časem vyzkouším oboje, na tom Estensi mě láká, to že se právě nemusí jit nikam busem a uz jste v městečku, zároveň však, co jsem koukal na Google earth

Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 20:36 85.71.171.***

Nejspíš jste klientem CK-Victoria, která obě destinace nabízí.

V Lido Degli Estensi respektive v Lido Di Spina najdete cca 2,5km dlouhou promenádu, která začíná od kempu Mare Pineta s typickou italskou atmosférou plnou restaurací, obchůdků, . .
Obdobné nenajdete v Cavallino Treporti. Tato oblast je sice plná vynikajících kempů, ale za pravou italskou promenádou si musíte odskočit do nedalekého Lido di Jesolo. Ale stojí to opravdu za to, protože promenáda má přes 4km. V Jesolo pak na rozdíl od Estensi najdete spoustu supermarketů, aquapark a řadu jiných aktivit. Diskotéky jsou v obou destinacích samozřejmostí. Jen je nebudete mít pár metrů u huby, ale musíte si je najít. Počítejte s tím, že v září bude aktivita italských služeb výrazně pod 70%, čemuž odpovídají i ceny za ubytování.
V Estensi/Spina budete mít tak 200m od začátku pláže k moři, v Treporti zhruba 100m.

jaroslav.margitan 21.08.2018 11:57

Zdravím vás, chtěl bych se vás zeptat na možnosti zabavy, celkovou vybavenost a infrastrukturu v září treba na poloostrově Cavallino-Treporti nebo lido degli estensi. Pořád vidím diskuse o počasí a teplotě moře v Itálii v září, ale chtěl bych i konkrétní informace. Třeba jestli tam je otevřena nějaká diskotéka nebo něco, kde se dá vecer či v noci zabavit, treba restaurace obchody stanky nějaký aquapark a podobně. Budu moc vděčný, chteli bychom si trochu prodloužit léto a bylo by to možné spíše od půlky září. Dekuji

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu