A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Konzumentka - leto

29.02.2012 22:45:51 | workerka
workerka
Chtela bych jet v lete (cervenec - srpen 2012) do Italie na brigadu - konzumentka, chtela se poptat na overene agentury, pres ktere uz jste byly...byla jsem minuly rok poprve, chtela bych zkusit k mori letos...a rada bych jela s nekym, kdo by jel?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vanny
28.01.2013 20:24 90.180.97.***
Re: Konzumentka - leto  

Ahojda, práci konzumentky v ITA dělám již po pár let jako přivýdělek ke studiu. Mám už pár známostí a tipy kam jet či čeho s evyvarovat :)
Pokuď máš zájem, ozvi se mi na e-mail a jakékoliv info poskytnu;)

gymnazistka@centrum.cz

Co se týče mě, jezdím s jedním svým impresáriem a je to moc milý člověk a vždy mi max. vyhověl. je to podle mě lepší než agentura, která z Tebe vytahá zbytečné peníze. Rok co rok jezdím do střední Itálie, do přímořské oblasti. Ubytování je většinou přímo v přímořském městě.:) Nevím, zda letos poletím, jelikož mám studijní volno zkrácené a mnoho studia, ale každopádně info ráda poskytnu.
Kdykoliv se mi ozvi ahoj :-)

Aline
30.12.2012 20:05 90.180.97.***

Zdravím, osobně za sebe mohu říci, že s touto prací mám pouze dobré zkušenosti. Jsem studentkou na VŠ a konzumentku dělám v Itálii každé léto. V této práci opravdu hodně záleží na tom, kde v clubu děláte. Pokud si zajistíte kvalitního impresaria, sežene vám kvalitní pracovní místo a kdykoliv pomůže. Chápu, že někdo nemá hezké zkušenosti,ale osobně si už léto bez této práce nedovedu představit. Je to velmi rychlý přivýdělek téměř za nic, stačí se pouze bavit s hosty a nebo s nimi tancovat. Přes den jsem si pobyt užívala jako na dovolené. Také beru velkou výhodou to, že jsem se naučila italsky během pouhých 2měsíců a to jsem se neučila z žádných učebnic. Pobyt v zahraničí mi byl opravdu velkým přínosem a každému vřele doporučuji. Pokuď budete mít nějaké další dotazy či budete chtít vědět ještě více infa, ozvěte se na můj e-mail gymnazistka@centrum.cz. Samozřejmě mám dobré kontakty a mohu zajistit a dohodnou kvalitní místo,kde jsem již také pracovala:)

Aline
30.12.2012 20:04 90.180.97.***

Zdravím, osobně za sebe mohu říci, že s touto prací mám pouze dobré zkušenosti. Jsem studentkou na VŠ a konzumentku dělám v Itálii každé léto. V této práci opravdu hodně záleží na tom, kde v clubu děláte. Pokud si zajistíte kvalitního impresaria, sežene vám kvalitní pracovní místo a kdykoliv pomůže. Chápu, že někdo nemá hezké zkušenosti,ale osobně si už léto bez této práce nedovedu představit. Je to velmi rychlý přivýdělek téměř za nic, stačí se pouze bavit s hosty a nebo s nimi tancovat. Přes den jsem si pobyt užívala jako na dovolené. Také beru velkou výhodou to, že jsem se naučila italsky během pouhých 2měsíců a to jsem se neučila z žádných učebnic. Pobyt v zahraničí mi byl opravdu velkým přínosem a každému vřele doporučuji. Pokuď budete mít nějaké další dotazy či budete chtít vědět ještě více infa, ozvěte se na můj e-mail gymnazistka@centrum.cz. Samozřejmě mám dobré kontakty a mohu zajistit a dohodnou kvalitní místo,kde jsem již také pracovala:)

Andrejjka1 04.07.2012 18:01

Ahoj workerko :) já bych měla moc zájem, ale nemám vůbec zkušenosti s brigádami v zahraničí. Škoda, že až ted jsem našla tvůj dotaz, ale kdybys něco našla a sháněla kolegyni,t ak dej vědět ;)

admin2 01.03.2012 20:54
admin - přesun  

Dobrý den, téma musím přesunout do sekce off topic. Díky za pochopení.

workerka 29.02.2012 22:45
Konzumentka - leto  

Chtela bych jet v lete (cervenec - srpen 2012) do Italie na brigadu - konzumentka, chtela se poptat na overene agentury, pres ktere uz jste byly...byla jsem minuly rok poprve, chtela bych zkusit k mori letos...a rada bych jela s nekym, kdo by jel?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu