A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

komáři, KOMÁŘI

01.09.2008 20:21:26 | Jitka K..
Dobrý den, o komárech v Itálii kolují tu hrůzné, tu úsměvné historky. Podělte se o skušenost s těmito potvůrkami kteří dovedeou znechutit jinak perfektní dovolenou. Uveďte místa, kde jste se s nimi setkali a kde nejsou. Od Terstu po Bari. :-( :-D :-( :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.09.2017 10:57 195.113.135.***
Re: komáři, KOMÁŘI  

Bibione Pineda, letos konec července děs a hrůza. Invaze medúz. Hned první den syna požahala a večer když přestaly řvát cikády byli tu komáři. Syn odjížel domů asi se sedmi vodnatými puchýři na rukou a nohou a na krku se čtyřmi, které se slili do jednoho velkého, pak se utvořil obrovský strup a vypadalo to fakt hnusně. Měli jsme repelent, náramky proti komárům, poté i octovou tužku která je údajně i na medúzy a od delegáta jsme obdržely i doutnající spirálu odpuzující komáry, všechno na dvě věci. Za všechno toto jsme nechali v lékárně asi 30 Euro a odjíželi domů zrasovaní. Itálie už nikdy více. :'(

Neregistrovaný uživatel
03.09.2017 09:23 193.165.79.***

já měla repelent,do zásuvky proti komárům a nezabralo nic přijela sem z caorle ted

Neregistrovaný uživatel
23.06.2017 22:11 86.49.47.***

Komáři jsou sice všude, někde málo, někde víc, ale co jsem zažil v Bibione s rodiči někdy r. 92, tomu se od té doby nic nevyrovnalo. Taky jsem tam už nikdy nejel.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2017 11:56 92.63.49.***
Italský komár  

Nedělejte z italského komára velblouda :-)

Komáři jsou všude kde je voda a nějaká vegetace. Na Slapech či na chatě Vás také sajou. Repelenty sice nezabrání na 100%, ale jeden kousanec na super dovolené v zemi kde to máme rádi snad přežijeme. Fenistil gel funguje.

Myslete na “la dolce vita” a ne na komáry

Dalibor.sik 23.06.2017 07:27
Re: Bestie  

už to tady bylo několikrát.. itálie není jenom bibione a chápu já být prvně na bibione asi mám stejný názor.. naštěstí jsem prvně byl na gargánu.. ;)

Neregistrovaný uživatel
22.06.2017 23:00 37.48.57.***
Bestie  

Nás komáři vyškolili pěkně. Byli jsme na Bibione a Eraclea a litali i za silného větru. Repelent nerepelent. Na ty jejich pichance nefunguje ani žádná mastička. Končíme dovolenou dřív a do Itálie se nám nebude chtít hodně dlouho..

Neregistrovaný uživatel
29.03.2017 09:31 193.164.219.***

Dobrý den,a co oblast Cavallino Lido,Veneto má někdo zkušenost?Jedeme poprvé a s malejma dětma.Děkuji

Denyna 25.03.2017 09:51

Lago di Garda, Ligurie, Toskánsko - vše vyzkoušeno začátkem července i koncem srpna a komáři žádní

Neregistrovaný uživatel
19.03.2017 14:41 78.102.79.***
Re: komaři  

V roce 2016, první týden v červenci, jsme byli s rodinou v Lido di Spina. Přes den, kdy pálilo slunce dobrý, navečer už to bylo velmi nepříjemné. Žrali pořádně. Sedět na terase nebylo téměř možné.

• Anonym (1)
Dalibor.sik 18.07.2013 11:32

slyšel jsem i o komárech v martinsicuru.. je to pravda?? myslím jako ve větším množství než malém abych byl přesný.. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu