A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

komáři, KOMÁŘI

01.09.2008 20:21:26 | Jitka K..
Dobrý den, o komárech v Itálii kolují tu hrůzné, tu úsměvné historky. Podělte se o skušenost s těmito potvůrkami kteří dovedeou znechutit jinak perfektní dovolenou. Uveďte místa, kde jste se s nimi setkali a kde nejsou. Od Terstu po Bari. :-( :-D :-( :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.03.2017 09:31 193.164.219.***

Dobrý den,a co oblast Cavallino Lido,Veneto má někdo zkušenost?Jedeme poprvé a s malejma dětma.Děkuji

Denyna 25.03.2017 09:51

Lago di Garda, Ligurie, Toskánsko - vše vyzkoušeno začátkem července i koncem srpna a komáři žádní

Neregistrovaný uživatel
19.03.2017 14:41 78.102.79.***
Re: komaři  

V roce 2016, první týden v červenci, jsme byli s rodinou v Lido di Spina. Přes den, kdy pálilo slunce dobrý, navečer už to bylo velmi nepříjemné. Žrali pořádně. Sedět na terase nebylo téměř možné.

Dalibor.sik 18.07.2013 11:32
Re: komáři, KOMÁŘI  

slyšel jsem i o komárech v martinsicuru.. je to pravda?? myslím jako ve větším množství než malém abych byl přesný.. ;-)

Komáři v severní Itálii  

Loni jsme byli v Lignanu, komáři minimálně - dva štípance na 3 lidi za týden. Stejně to vypadalo v přecházejících letech v Eraclea Mare, Caorle. Obdobné to bylo i v Bibione Pineda krom jednoho večera. To bylo celé centrum komárů plné, lidi byli nasprejovaní a my poštípáni. Další večer klid. Je to asi nárazové, ale žádný děs to není.

chudinka poštípaná
20.07.2012 09:14 95.254.96.***

Byli jsme nedaleko Ancony... první tři dny jsem neměla o komárech ani páru, ale čtvrtý nebo pátý den jsem se ráno probudila a na nohou asi 10 štípanců... na pláži to vážně svědilo, ale ještě se to dalo přežít... jednoho nacucaného komára jsme zlikvidovali, ale ostatní jsme bohužel nenašli... z další noci jsem měla noční můry :D když jsem se ráno probudila, přibylo mi tak dalších 6 štípanců.. předchvílí jsem jich napočítala už 17... asi z toho zešílím, takže vážně doporučuji, BERTE SI REPELENT... určitě se to vyplatí. :))

Lucie
19.07.2012 02:49 37.188.248.***

Pokud nemáte repelent,tak ani bez něj nejezděte...druhej den na pláži jsem skučela jak pes,když na ty ne štípanečky ale boláky a to jich bylo min.7 na každé noze pařilo slunko...svědilo a pálilo jak sviňa...kde?Okolí Venezia..lido di jeselo...takový malý tygrovaný mrchy. 8-)

Patrik
10.06.2011 15:55 89.102.57.***

Právě jsem se vrátil z Itálie (Lido Adriano) a je pravda, že večer tam komáří jsou velmi hojně. Měl jsem sebou různé repelentní náramky a ani jeden z nich nefungoval. Není nad obyčejné spreje. Ty se jako každý rok osvědčili, takže náramky vážně nedoporučuji!

muchomurka 10.06.2011 10:09
Re: Jak na ně!  

nevím zda to funguje,ale sehnala jsem na aukru za 39kč jeden i s dopravou :-)

Neregistrovaný uživatel
10.06.2011 09:27 88.146.6.***
Re: Jak na ně!  

A opravdu to funguje :-! ??? Protože za 65 kč je to super,lepší než na sebe placat každej den tunu repelentu.

• Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu