A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Itálie - Diskuze

Původní dotaz

Cestování s pejskem

06.08.2008 12:28:30 | Jija
Jija
Ahoj, má někdo zkušenosti s cestováním do Itálie s pejskem? Popř. čemu se máme vyhnout a co radši tady ještě zařídit. Jedeme koncem září do Lignano-Riviera, přes cestovku máme domluvené ubytování i s pejskem. Jsou v Itálii nějaké problémy ohledně koupání psů v moři? Díky za odpověď.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.02.2019 11:42:19 185.220.101.***
Re: Petra  

Náš pes miluje konzervy Brit, takže vždy když jedeme na delší výlet, tak m nabalené konzervy, které opravdu miluje.

Sally 21.02.2019 06:25:43
Re: Petra  

Vždycky má s sebou granule a na přilepšenou na večer kapsičku. I když těm našim holkám stačí jedna kapsička na večeři

Neregistrovaný uživatel
20.02.2019 10:39:02 37.188.246.***
Petra  

Když jedete se psem na delší cestu do přírody, tak co kupujete pro psa na jídlo?

Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 05:28:31 78.108.155.***
Re: Cestování s pejskem  

Ahoj. Taky jsme byli s pejskem v Itálii a bylo to úplně v pohodě. Samozřejmě že na nějaké super soukromé a luxusní pláže jsme ho nepouštěli, ale na takové se ani nám samotným nechtělo. Jinak stačí aby pejsek někde nepoletoval bez dozoru a neotravoval lidi. Taky bych ale doporučila vyřídit pro pejska cestovní pojištění. My jsme ho první rok neměli a pak jsme litovali. Naše borderka si při poletování kolem zarazila něco do packy a na veterině jsme se málem nedoplatili. A hodně nám to znepříjemnilo dovolenou. Tady je o tom docela chytrý článek http://www.pejskar.cz/pojisteni-psu-78911/ tak se mrkni.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Sally 22.08.2015 08:05:06

Na Lago di Garda jsme problémy neměli, ale byla tam místa (Riva del Garda), kde byl zákaz vstupu se psy (místní to evidentně nezajímalo). Na Lago di Tenno byl zákaz a na Lago di Ledro nás OD vody vyhnal, aniž by nás viděl se psem ve vodě, cedule tam nebyly :(
Na plážích mezi San Vinzenzo a Populonií cedule nebyly a ani problém se psem. Ale my Jorkšírku do moře nepouštěli.

Neregistrovaný uživatel
20.08.2015 20:53:40 93.153.21.***

Ahoj mám s pejskem procestovanou větší část Evropy,různá přímořská letoviska. Máme 8kg pudlici. Letos vyrážíme příští týden také do Itálie na Ligurskou riviéru. Pokud se nenarazí na nějakého blba, což se nám zatím nikdy nestalo tak jsme neměli nikdy žádný problém, vždy jsme měli pozitivní reakce. Co se týče koupání v moři s hafikem tak asi raději kde není moc lidí. Já osobně naší čubinu moc v moři nekoupu není to prý dobré na kůži a srst. (rada od veterináře). Pěknou dovolenou Jiřina.

Dáša
22.07.2015 11:05:34 185.51.248.***
Re: AST a SBT  

Také by mě zajímalo... Mám amerického staforda (PP,čip,europas) , ale vím ,že na toto plemeno se ne všichni dívají pěkně. Mám možnost zajet s ním na 4 dny do Itálie do kempu pod stan. Má demodikózu, s kterou se léčíme a myslím,že by mu moře mohlo udělat dobře. Mám trochu obavu kvůli lidem. Je to celkem Janek a právě v pubertě :-! .

• Anonym (2)
hugo 28.02.2015 17:39:37

Ahoj,mate někdo tip na ubytování se psem někde u psí pláže na severu Itálie? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
28.02.2015 17:35:36 89.103.173.***

Ahoj,mate někdo tip na ubytování se psem někde u psí pláže na severu Itálie? Děkuji

Angel85 14.07.2014 22:02:23
Re: dovolená se psem  

Moc děkuju za váš příspěvek, musím přiznat, že se mi ulevilo :-) měla jsem z toho trochu strach. . .Sárinka je zvyklá na auto, takže s cestou nebudou problémy, jezdí na sedačce, takže jsme jí jen pořídili bezpečnostní pás. Jedeme poslední týden v srpnu a do Caorle -- Porto santa margherita, i tam je psí pláž, ale taky mi to přijde drahý, takže budeme chodit na volnou pláž. Je mi jasné, že dovolená se musí uspůsobit pejskovi, s tím počítáme, jen výběr byl malinko horší, jelikož máme 2 syny, jednomu je 5let a druhému bude čerstvě 1rok, takže jsme hledali vyžití pro všechny :-) ale věřím, že jsme vybrali dobře a dovolenou si užijeme stejně jako vy (((clap))) ;-)

• duckling
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu